צבע שיער או אפקטים בצבע

כולם אוהבים צבע שיער מבריק. אז מה הוא למעשה ברק לשיער? הברק לשיער הוא תכונה שקשורה במצב מיוחד של מבנה השערה, כאשר קשקשי השערה ( תאים דמויי רעפים שמכסים את צינורית השערה) נמצאים במצב סגור וצמודים זה לזה ומסוגלים להחזיר קרני אור, מה שגורם לשיער להבריק. לכן כדי לא לאבד את צבעוניות הסגנון שלך ולא להפוך לצרכנית קבועה של תכשירים שכתוב עליהם "למראה שיער בריא ומלא ברק" קראו את ההמלצות שלנו.

המלצה של "האומנים" 
על מנת לשמור על ברק לשיער המעצב צריך לקבוע את המבנה הייחודי של השיער שלך, לשים לב לצפיפות, לרכות ולרגישות לחומרי צבע.

כיום צבעי השיער מחולקים לכמה קבוצות, מה שמאפשר להתאים ביעילות את הצבע לסוג השיער ובכך לצמצם את הפגיעה בשיערה ולשמר את הברק לשיער הטבעי. אך אין לסמוך יותר מדי על צבעים שיש בהם מרכיבים מחזירי אור שגורמים לברק לשיער מוגבר.

מה שחשוב יותר הוא טיפול מקצועי לברק לשיער והקפדה על עקרונות צביעה נכונים. כיוון שחומרי ברק לשיער המלאכותי נשטפים עם הזמן, מתגלה מצבו האמיתי של השיער שמעיד על טיפול נכון או שגוי. לכן שימוש מוגבר בחומרי צבע לא יוביל בדרך כלל לברק לשיער מלא ומרשים.

חשוב שמעצב השיער יבנה לך תכנית צביעה אישית בהתחשב בחילופי מצב הרוח, בתדירות שבה את מסתפרת או מעצבת את התסרוקת, במידת החשיפה לשמש (אם את מבלה הרבה בים) וגם ימליץ על טיפול נכון בשיער שלך. ברמת התפיסה הפסיכולוגית של מראה השיער הברק לשיער הוא מרכיב חשוב מאוד כיוון שהוא מקנה תנועתיות לצורה של התסרוקת. אך הדבר החשוב ביותר הוא בריאות השיער שלך.

שיער בריא גורם לתחושת הרמוניה וחיוביות והכי חשוב מייצר המון כוחות נפש.

המלצות לצביעת שיער בהיר

בצביעת שיער בהיר חשוב לקבל את הגוון הרצוי, (שאנחנו רוצים להרגיש ולבטא על השיער) בייחוד אם מדובר בצבע של גוון אחד שאמור להבריק ולהדגיש את צבע העור והעיניים. במה זה תלוי?

המלצה של "האומנים"
כל אדם בעל גוון שיער בהיר רגיש לשינויים בצבע השיער. שינויים כאלה יכולים להתרחש באופן טבעי, כתוצאה מחשיפה לשמש למשל, או באופן מלאכותי, במכון יופי. בכל מקרה חשוב להגיע לגוון שמתאים לך.

מה קובע את צבע השיער?
המעצב שצובע לך את השיער צריך להתייחס לא רק אל צבע הפנים והבגדים שלך, אלא גם לברר לאיזה גוונים את רגישה יותר וגם לשים לב לאופיים, צורתם וצבעם של התכשיטים שאת עונדת. כל זה יחד יעזור לגלות מה הוא הגוון הרצוי.

המלצה קטנה של "האומנים"
בהתבסס על פיתוחים שלנו בתורת הצבע ותורת הפסיכולוגיה של הצבעים, אנחנו יכולים לחלוק אתכם את הידע שלנו. לכל אדם יש את היכולת להרגיש את הצבעים שאותם הוא לובש או עונד על גופו, כך צבע הלק והתכשיטים שאת מעדיפה מעיד בהרבה על תכונות האופי שלך. למעשה קשת הצבעים שעל גופך משקפת את האישיות שלך.

לדוגמא, אם מאוד מתאימים לך גוונים חמים של לק, ואת אוהבת את משחק הצבעים על הידיים, זה אומר שקשת הגוונים החמים היא זו שמבטא בצורה טובה את האישיות שלך, ולא כדאי לך לבחור בצבע שיער בעל גוונים קרים. יש גורמים נוספים שיכולים להשפיע על בחירת הצבע, לדוגמא עייפות מצטברת עכב עומס בעבודה.

במקרה כזה כדאי ללכת על הגוונים שמרגיעים אותך וגורמים לך להרגשה קלילה, מעוררים בך את החיוביות והיצירתיות. כאן כדאי לשים לב לצבעים שאת לובשת ועונדת על רגלייך (בעיקר בקיץ) הצבעים שעל הרגליים מייצגים את כל מה שמרגיע אותך ומעידים על מידת תשומת הלב שאת זקוקה לה.

לכן העיצוב והצבע של הסנדלים, למשל, יעיד על מצב רוחך ויעזור לבחור את צבע השיער המתאים ביותר. למשל אם צבע הסנדלים זהוב- חום בהיר, גווני השיער צריכים להיות רכים, קלילים וחמים. אם יש אלמנטים נוצצים הצבע צריך להיות חזק יותר כלומר אפשר להוסיף מעט פסים ואם הגוון הכללי הוא מלא אפשר לתת לפסים גוון זהב קרמל.

צבע דהוי – ברק לשיער

כאשר השיער דוהה ומאבד את ברק לשיער נוצרת הרגשה של חוסר נוחות. הצבע הדהוי קופץ לעניים, וקשה לנו לשים לב לצורת התספורת, כי אנחנו מתמקדים ב"איכות" השיער. התמונה הסגנונית מטשטשת, נעלמים המעוף וההרמוניה…

המלצה של ה"אומנים"
צבע השיער דוהה עכב התערבות פיסית וכימית מוגברת. הגורם הראשון לדהיית השיער הוא הסירוק והפן, יש חשיבות למברשת שמשתמשים בה ולעוצמה שבה מפעילים את מייבש השיער.

הגורם השני הוא סוג הצבע שבוא משתמשים (רמת החמצן והאמוניה) הגורם השלישי הוא סוג הקוסמטיקה שמשתמשים בה. ויש השפעה כמובן גם לתנאי מזג האוויר בעיקר לחשיפה לקרינת שמש ישירה (כמו בים למשל).

חשוב לזכור שככל שהשיער פגוע ויבש יותר, הצבע נשתף ממנו יותר מהר. ברגע שהשיער נראה דהוי אנחנו מנסים להציל את המצב ע"י שימוש בקוסמטיקה, ומייד מופיע הרצון לשנות את התסרוקת, זה קשור לעובדה שהאיזון בין הצורה והצבע של השיער התערער, ונדמה לנו שתיקון הצורה יסווה את הצבע הדהוי. במקרה כזה אין צורך בשינויים קיצוניים, מספיק לחזק את גוון השיער ולשים לב שאנחנו מטפלים בו נכון.

צור קשר עוד היום

מעוניין להישתתף בהגרלות או במבצעים של סלון האומנים ,השאר פרטים לעידכון מבצעים חדשים…

קבל קופון הנחה

צור קשר