פסים בשיער / גוונים בשיער

פסים בשיער, הבהרת תלתלים יחידים, וצביעה, צביעת קווצות גוונים בשיער, זהו הפתרון לא רדיקלי ועדין לשאלת שינוי הדמות. אך קודם כל עצה פשוטה: כדי למנוע כאב ראש מיותר בגלל המניפולציה הלא מוצלחת עם שיער, תנסי קודם לגוון, לצבוע שער בעזרת צבעים/ גוונים "לא עמוקים".

פסים בשיער מרעננים כל תסרוקת, גיוון מעניק זוהר ויוקרה לכל תסרוקת ותספורת הפשוטות ביותר, צביעת Crazy colors תהפוך את גברת מכובדת לבת טיפש עשרה המחומצנת. בנוסף ההבהרה יוצרת רושם של נפח נוסף, מסתירה שער שיבה, וגורמת לשיער להתנוצץ!
עוד יתרון הלא ניתן לספק של פסים בשיער. לא קיים מעבר חד בין השורשים הגדלים לחלק המובהר. מי שצבעה את השיער, יכולה להבין. לכן, ניתן לחסוך בביקורים במספרה. לנקות פסים בשיער זה לעיתים לא דבר קל, למשל בצביעת "קובע" קשה לתפוס את התלתל הנכון. את "אמריקנית" אפשר לקלקל בבחירת ספר לא נכון.

כדי שפסים בשיער יצאו מדויקים צריך לעבוד עם כלים:

מסרק

תרכובת צביעה מורחים על השיער בעזרת המסרק המיוחד. פסים בשיער יוצאים ישרים
ומסודרים.

ידנית

הספר פשוט מורח חומר הבהרה ישר על השיער המעוצב ידנית או בעזרת מכחול
ציור.

כובע – עשיית פסים בשיער בדרך מסורתית

שיטת הכובע זו השיטה העתיקה ביותר, ואני השתמשתי בה, עשיתי פסים בשיער לכל חברותיי לכיתה. אך להשיג כובע אמתי מחורר העשוי מצלופן או מקאוצ'וק לא היה קל ,לכן אנחנו בעצמינו חתכנו חורים בכובעי שחייה הסובייטיים עשויים מגומי. קיימים כובעים שונים גם חד פעמיים, אשר חובשים בשתי שחבות ודוחפים, מוצאים אוויר החוצה בעזרת מייבש שיער, אומרים ,שכך הכובע נצמד יותר טוב . דרך החורים בכובע הפלא הזה מוצאים את התלתלים בעזרת קרס, לאחר מכן מבהירים על ידי אבקה, כעבור 20-30 דקות שותפים את חומר המבהיר מהשיער, אחר כך מגוונים את שיער לפי צורך.

נייר כסף – פסים בשיער

שיטה זו הומצאה על ידי האמריקנים, והיא מוכיחה את יעילותה כבר במשך שנים.
הכובע העתיק והבדוק עשוי קאוצ'וק לא תמיד נוח, וחייבים להודות, על פי הניסיון, זה כואב, כאשר עם הקרס מושכים את השערות ודרך החורים. אוף!! נעים הרבה יותר, נדמה לי, הבהרה עם נייר כסף, ליתר הדיוק, עם פסים צבעוניים העשויים מנייר כסף. מורחים על התלתלים את תרכובת הצבע, אחר כך עוטפים בעטיפה "חגיגית". הדבר מסייע לשמור את התלתלים הסמוכים מצביעה לא רצויה ולסמן את הגוונים שבשימוש. האם זה לא פלא?! לאחר טריקים כאלה את מרגישה את עצמך לחצי שעה כעץ משאלות מאיי-פטרי או חייזר משירי זמר לגוטנקו ואגדות סופרים פנטסטיים . טכנולוגיה זו נחשבת בקרב מקצוענים יותר בטיחותית ואינטנסיבית ומתאימה לשיער ארוך וצביעה מגוונת , בשיטה זו אפשר וניתן לגוון אזורים שונים.

American colors – פסים בשיער

הפסים בשיטה אמריקאית , שיטה בה הצובע משתמש בשלושה-ארבעה צבעים, כמובן, לא באופן אקראי, אלה בהתאם מלא עם הניסיון המקצועי שלו, תורת הצביעה ואינטואיציה. לכן, אפשר שגוונים יהיו קרובים או מוסיפים, ובמקרה זה משתמשים בנייר כסף צבעוני.

סוג נוסף של הבהרה אמריקאית, גיוון באדום. הצבעים המובילים הם גוונים של צבע אדום.
במספרות כינו את הטכניקה זאת "צבעי הטבע הפרוע". זאת צביעה מורכבת, ולצורך זה מערבבים משלושה עד חמישה גוונים עזים ורוויים. דבר זה מתאים אך ורק לשטניות ולשחרחרות.

צור קשר עוד היום

מעוניין להישתתף בהגרלות או במבצעים של סלון האומנים ,השאר פרטים לעידכון מבצעים חדשים…

קבל קופון הנחה

צור קשר