טיפול קוסמטי מוצרי טיפוח על בסיס טבעי אורגני

טיפול קוסמטי מבוסס על פולימרים מלאכותיים אשר מזינים את החלקים הפגועים של השערה, ומקנים לשיער מבנה מלא יותר. בנוסף ישנם בתכשירים חומרים סיליקוניים פעילים מהדור החדש שמסייעים להחליק את השיער.

טיפול קוסמטי – היתרונות העיקריים

1. מחיר נמוך ביחס לאפקט של טיפול קוסמטי. גם אם טעיתם בבחירת השמפו, תוכלו בהחלט להרשות לעצמכם לקנות חדש. והפיצוי כמעט מיידי, התוצאה הרצויה מתקבלת זמן קצר לאחר תחילת השימוש.

2. החומרים הפעילים בתכשירים הם בעלי גמישות ועמידות גבוהה לעומסי חום, והם מפצים ביעילות על הפגיעה בשיער כתוצאה משימוש לא נכון במייבש השיער ובמברשות קשות.

3. כאשר משתמשים בשמפו, הרכיבים הסיליקונים נשארים על עור הקרקפת ויוצרים קרום מגן מפני רעלנים שונים.

טיפול קוסמטי – חסרונות:

1. בבחירה לא נכונה של שמפו, מסיכה או כל תכשיר אחר, ייתכנו שתי תוצאות לא רצויות. הראשונה: השיער לא יקבל את ההזנה וא טיפול קוסמטי הנחוצים לו. השנייה, כתוצאה מהזנת יתר השיער יהפוך כבד ויאבד את הנפח, מה שיפגע כמובן בצורה של התסרוקת.

2. בשיער פגוע כתוצאה מצביעות ועיצובים לא נכונים, חוזרים ונשנים, לא תמיד יוכלו התכשירים לפצות בצורה מלאה על הפגיעה. כאשר מפעילים עומס יתר על השיער כמו צביעות ועיצובים בתדירות גבוהה מדי, החומרים הפעילים מאבדים את היעילות שלהם. בעיצוב נכון, השיער לעולם לא יתפצל בקצוות! זה בדוק, "האומנים"!

3. בשימוש מוגבר בתכשירים נוצר קרום סיליקוני המגן על עור הקרקפת מפני פגיעות שונות אך יחד עם זאת הקרום יכול להאט את ספיגת החמצן מה שעלול לפגוע בבסיס השערה ובתהליכי חילוף החומרים. כתוצאה מהפגיעה השיער צומח לאט יותר והנשירה מתגברת.

טיפול קוסמטי – טיפול מונע
הטיפול הרפואי המונע מבוסס על תמציות של צמחים שונים ושמנים אתריים, אשר מוסיפים לחות לשיער, ממלאים את קשקשי השערה (הרעפים) בחומרים מזינים, הופכים את השיער לחלק וגמיש.

טיפול קוסמטי – יתרונות עיקריים:
1. המרכיבים הטבעיים מנקים ברכות את עור הקרקפת ואת השערה מה שמאפשר לשמר את הצבע השיער ואת החוזק של הגוונים.

2. טיפול קוסמטי המשלב שמפו, מרכך ומסיכה טבעיים יוצר הזנה מאוזנת של השיער במרכיבים מלחחים. כתוצאה מכך השיער הופך קליל, רך וגמיש ומקבל תכונות אנטיסטטיות (אבל רק במקרה וקיבלת יעוץ ממעצב מקצועי שהפנה את תשומת ליבך להרגלי טיפול נכונים).

3. בזמן העיצוב (פן) המרכיבים הטבעיים מפצים על הפגיעה שנגרמת מהחום של מייבש השיער ומשמרים את הגמישות שהכרחית לתחזוק הצורה הרצויה של התסרוקת.

4. היתרון האחרון – כאשר משתמשים בטיפול הטבעי, העור משקם מהר יותר את הקרום ההידרוליפידי אשר מגן על הקרקפת ומאפשר ספיגת חמצן טובה וחילוף חומרים תקין.

טיפול קוסמטי  – חסרונות:
בשימוש בתכשירים הטבעיים יש לבחור בקפידה את השמפו, המסכה והמרכך המתאימים בהתחשב בתכונות הייחודיות של השיער שלך ועור הקרקפת, אחרת לא יתקבל האפקט הרצוי. וההוצאה, שהיא גבוהה יותר מההוצאה על ליין קוסמטיקה רגיל, עלולה להשאיר אותך עם הרגשה לא נעימה, אם לא תושג התוצאה הרצויה.

צור קשר עוד היום

מעוניין להישתתף בהגרלות או במבצעים של סלון האומנים ,השאר פרטים לעידכון מבצעים חדשים…

קבל קופון הנחה

צור קשר