Haomanim@gmail.com

חולון: סוקולוב 107

05265578699

טיפולים ירוקים טבעיים

צבע לשיער ללא אמונייה

צבע לשיער ללא אמוניה – גוון בגוון ללא אמוניה. המוצר הטבעי ובטוח. 
התוצאה הטבעית בולטת ללא רושם השורשים המגודלים. מכסה עד 80% שיבה. 
שילוב Harmony Color עם מרכיבים פעילים. שילוב שמן Behenovogo (מזרעים של מורינגה) ושמן Alba Pennick Limnantes. לא מחמצן פיגמנטים אורגניים. 
צבע תלת מימדי וטיפול יעיל!

צבע לשיער ללא אמוניה – מספרה בחולון

צבע לשיער ללא אמוניה בסלון יופי ועיצוב השיער -האומנים בחולון. יתנו לך את המקצועיות והניסיון למעלה מעשר שנים. השיער שלך בידיים טובות עם השירות האיכותי והנקי בגוון מושלם.

צבע שיער טבעי

אמצעי לצביעה ישירה של השיער עם אפקט נוצץ. 

צבע שיער טבעי – צבע ללא פ'פד (PPD) וללא חמצן

צבע דמוי קרם המוכן לשימוש, משלב בתוכו הן את הצבע והן את התענוג.  צביעה וטיפול מתמשך! ברק, צבע מאיר, יציב משורשים ועד הקצוות. מכסה את שיבה מ-50% ןעד ל-80%. מצפה מקלות ובמהירות.

פועל כמרכך, נותן רכות וטיפול. ניחוח נעים. 
נמרח לשיער נקי ולח, מיובש על ידי מגבת. 

מוחק צבע ללא הבהרה

הסרת גוון בגוון

אמצעי תיקון צבע לשיער צבוע גוון בגוון. המוצר הדו-שלבי להסרת הצבע הקבוע למחצה גוון בגוון. מספקת הסרה מלאה או חלקית של צבען סינטטי. אינו נוגע בצבע טבעי ואינו מזיק לשיער.

מוחק צבע ללא הבהרה – המתקן

מיועד להסרת הגוונים הישירים. מספק הסרה מלאה או חלקית של הצבעים המגוונים. מתקן גוון. משפיע על השיער ללא נזק. לא מבהיר גוונים טבעיים, שומר את ברק של השיער. בעל ריח ניחוח נעים..
מוכן לשימוש, לא נדרש מחמצן. 
לאחר הסרת הצבע ניתן להתחיל בצביעה חדשה.

ניקוי צבע ללא אמונייה

שטיפה ללא אמוניאק

הצבעים המקצועיים ללא אמוניאק, זה לא הצביעה בלבד, אלה גם טיפול עמוק לשיערך. שמותיהם שיווקיים בהתאם : צבע- טיפול,  צבע-ברק ועד. שמות הלא שיווקיים משתנים : צבע מתמיד למחצה, demi-מתמיד ו-semi-מתמיד (אותה משמעות). סוג צביעה – גוון בגוון. זאת אומרת שצבע אינו יודע להבהיר. לצבע מסוג זה אין תחליף לביצוע משימות רבות לצביעה.

ונתחיל מנושא שלנצח, הבלונדיניות מנצחת. הצבע ללא אמוניאק מושלם לבלונדיניות אשר סובלות מרגישות גבוהה (ספוגיות) של השיער.

 מדוע צבעים ללא אמוניאק מתאימות כל כך טוב לבלונדיניות?

 • ההשפעה הרכה ביותר עם כמות גדולה של רכיבים מלחלחים ומזינים.
 • הודות ההשפעה הרכה, מותר להשתמש לעיתים קרובות ככל שנדרש (קורה, כי נדרש לעיתים קרובות בתדירות גבוהה מאוד מפני ששיער מוהר אינו "אוחז" צבע). למשל, פעם בשבוע.
 • תחילה צבע ללא אמוניאק יסחף קצת יותר מהר מהשיער המוהר, אולם לאחר שימוש שלישי, רביעי יהיה הצבע הרבה יותר עמיד בהשוואה  ל"צבע קלאסי קבוע".

איכות השיער: מבריק, מטופח, רך. צבע השיער: יפה, עמיד ובעיקר, צבע אשר נדרש (ולא הצהוב הנוראי הזה).

נראה לך, שלצבוע שיער בצבע כזה פשוט מאוד. אז לא. חייבים להתחשב בסגולות ביטויי צבע אצל בלונדיניות. למרבה הצער (סיוט!), לעיתים אפילו הספרים אינם מודעים לכך. אנחנו יודעים, ואנחנו נצליח. 

גוונים ללא אמוניאה

אמפולות לשמירת צבע וברק

בא לך מראה חדש ומרשים כדי להרגיש שהטיפול מועיל לך אך אין לך זמן לעשות מסיכה, הפתרון המושלם הוא אמפולה לשיער. קראו את ההמלצות של "האומנים".

טיפול בשיער בעזרת אמפולות לשיער, מביא לתוצאה מרשימה ומורגשת וחוסך מזמנך. איך זה קורה, שלא כמו במסכה, באמפולה לשיער ישנו ריכוז גבוה של חומרים פעילים המטפלים בשיער. גודלן הקטן ומשקלן הנמוך מאפשרים חדירה יעילה של החומרים לחלקים הפגועים של השערה.

מאמץ מינימלי! פשוט למרוח על השיער ולשטוף אחרי 10 דקות. הטיפול הזה משתייך לקבוצת הטיפול הקוסמטי כיוון שהמרכיבים העיקריים הם פיתוחים חדשים של חומרים פעילים מיוחדים.

כדאי לציין שישנם סוגים שונים של אמפולות לשיער, המרוכזות יותר משמשות לטיפול בשיער פגוע ויבש. אמפולות לשיער המרוכזות פחות לשיער צבוע עם רמת פגיעה נמוכה יותר. כל מי שאי פעם השתמש באמפולות לשיער נותר מרוצה. בעיקר בעלי שיער בעל אורך בינוני ובעלי שיער ארוך, וגם אלה ששערם נפגע כתוצאה מצביעות חוזרות ונשנות.

אמפולה לשיער מיועדת לטיפול אחד בשיער ארוך, לכן המחיר לא מאפשר לכל אחד טיפול יומיומי בעזרת האמפולה, אך היחס בין המחיר לבין התוצאה בהחלט הופך אותה למוצר אטרקטיבי.

המלצה: הטיפול בעזרת אמפולות לשיער מומלץ במקרים בהם אתם סובלים ממוצקה קשה, כאשר כל רגע הוא קריטי.

שיקום שיער

שיקום שיער – חומר מעבה ומשקם שיער למינציה

מי מאיתנו לא מעוניינת בשיער בריא, מבריק וצייתן להפליא?

מי מאיתנו לא חולמת לוותר על כל התכשירים והקרמים השונים ופשוט לקום בבוקר, להסתרק ולצאת לדרכה לעבר היום החדש?

HAOMANIM מציעים לך את הטיפול האוליטימטיבי אשר ייתן מענה לתפילותייך.

מהו תהליך שיקום שיער?

שיקום שיער הינו תהליך המתבצע ברמת החלקיקים בכל שערה ושערה. בזמן טיפול שיקום שיער, מוחדר קרטין לשיער העוטף כל שערה ויוצר אפקט של שכבת מגן. כתוצאה אנו מקבלים שערה עבה יותר, בריאה יותר וחלקה יותר.

קשקשי השערה הם המגן הראשוני של המבנה הפנימי של השערה, יחד עם זאת הם הראשונים לספוג מהפגיעה. הקשקשים מגנים על אזור הליבה של השערה שהינו המקום בו מרוכזים כל החומרים החיוניים האחראים על גמישות השיער (קראטין, קראמיד וכו') ופיגמנטים המשפיעים על ריכוז צבע השיער. שיקום שיער מאפשר את הארכת חיי קצוות השיער בתנאי שאינם מפוצלים, לכן יש לגזור את הקצוות בשימוש במספריים חמות.

שיקום שיער – מדוע זה כל כך חשוב?

מבנה השיער מזכיר חבל הבנוי מחוטים(סיבים מיקרוסקופיים) השזורים זה בזה. כתוצאה מהשפעות חיצוניות שונות סיבים אלו נפגעים ונוצרים עיוותים במבנה שלהם – דבר המוביל לפיצול השערה. לכן, חשוב לשקם תחילה את מבנה השערה ורק לאחר מכן לגשת לטיפול שיקום שיער.

שיקום שיער – היתרונות?

 • החומרים הפעילים מחיים את השיער 
 • הטיפול מאפשר לשיער לנשום ובכל מדגיש את נפח התסרוקת ומגדילה ב- 10% 
 • שיער מבריק ומלא באור לאחר הצביעה 
 • שיער "צייתן" יותר 
 • הטיפול מפחית עמימות 
 • עמידות הטיפול: 4 חודשים!!!

שיקום שיער -החסרונות?

לא קיימים!!!
שיקום שיער הינו תהליך פיסיקלי ואינו כימי. כמו מגנטים המחוברים למקרר אך אינם גורמים לנזק וניתן להסירם בכל רגע, כך גם תהליך הלמינציה(שיקום שיער) נשטף מהשיער לאחר תקופת זמן של חודש. במקרה של תגובות שליליות לטיפול ניתן להסיק שמעצב השיער אשר העביר את הטיפול הודרך שלא כראוי.

שיקום שיער – שאלות?

שיקום שיער -איך אני מזהה תגובה שלילית?

ברק השיער אבד, השיער הפך ליבש וכל הזמן מסתבך. במקרה כזה שיקום שיער יחליק את השיער והוא יסתבך פחות, אל היובש יישמר. היובש נגרם כתוצאה משטיפה של מבנים חלבונים ובמקרה כזה יש צורך בטיפול נוסף להזנת ליבת השערה.

שיקום שיער -מהי הגישה המשולבת?

פתרונה של כל בעיה דורש גישה משולבת.
הפרטים הקטנים משחקים תפקיד חשוב מאוד. בחנו את כל הגורמים המשפיעים על בריאות ומראה השיער ולכן נותר רק לגלות את אפשרויות הגישה המשולבת ולקבל את התוצאה הרצויוה ביותר יחד עם המלצות לשימוש נכון.

מומלץ לעבור על המחירון לטיפול משולב לטיפוח השיער.

שיקום שיער -למה HAOMANIM?

לאחר טיפול, שיקום שיער, תוכלי להיווכח עד כמה השיער הופך "צייתן" ונוח לעיצוב ותוכלי לוותר על רוב התכשירים שהשתמשת בהן עד היום. רבים מלקוחותינו מגיעים בקביעות לטיפולים משולבים.

הטיפולים הינם איכותיים, חיוניים לבריאות השיער ובמחירים נוחים.

חייגי 03-5050044 ונשמח לענות לכל שאלה!

מוצרי טיפוח על בסיסים טבעיים אורגנים

מוצרי טיפוח על בסיס טיבעי אורגני

טיפול קוסמטי מבוסס על פולימרים מלאכותיים אשר מזינים את החלקים הפגועים של השערה, ומקנים לשיער מבנה מלא יותר. בנוסף ישנם בתכשירים חומרים סיליקוניים פעילים מהדור החדש שמסייעים להחליק את השיער.

טיפול קוסמטי – היתרונות העיקריים

 1. מחיר נמוך ביחס לאפקט של טיפול קוסמטי. גם אם טעיתם בבחירת השמפו, תוכלו בהחלט להרשות לעצמכם לקנות חדש. והפיצוי כמעט מיידי, התוצאה הרצויה מתקבלת זמן קצר לאחר תחילת השימוש.
 2. החומרים הפעילים בתכשירים הם בעלי גמישות ועמידות גבוהה לעומסי חום, והם מפצים ביעילות על הפגיעה בשיער כתוצאה משימוש לא נכון במייבש השיער ובמברשות קשות.
 3. כאשר משתמשים בשמפו, הרכיבים הסיליקונים נשארים על עור הקרקפת ויוצרים קרום מגן מפני רעלנים שונים.

טיפול קוסמטי – חסרונות:

 1. בבחירה לא נכונה של שמפו, מסיכה או כל תכשיר אחר, ייתכנו שתי תוצאות לא רצויות. הראשונה: השיער לא יקבל את ההזנה וא טיפול קוסמטי הנחוצים לו. השנייה, כתוצאה מהזנת יתר השיער יהפוך כבד ויאבד את הנפח, מה שיפגע כמובן בצורה של התסרוקת.
 2. בשיער פגוע כתוצאה מצביעות ועיצובים לא נכונים, חוזרים ונשנים, לא תמיד יוכלו התכשירים לפצות בצורה מלאה על הפגיעה. כאשר מפעילים עומס יתר על השיער כמו צביעות ועיצובים בתדירות גבוהה מדי, החומרים הפעילים מאבדים את היעילות שלהם. בעיצוב נכון, השיער לעולם לא יתפצל בקצוות! זה בדוק, "האומנים"!
 3. בשימוש מוגבר בתכשירים נוצר קרום סיליקוני המגן על עור הקרקפת מפני פגיעות שונות אך יחד עם זאת הקרום יכול להאט את ספיגת החמצן מה שעלול לפגוע בבסיס השערה ובתהליכי חילוף החומרים. כתוצאה מהפגיעה השיער צומח לאט יותר והנשירה מתגברת.

טיפול קוסמטי – טיפול מונע

הטיפול הרפואי המונע מבוסס על תמציות של צמחים שונים ושמנים אתריים, אשר מוסיפים לחות לשיער, ממלאים את קשקשי השערה (הרעפים) בחומרים מזינים, הופכים את השיער לחלק וגמיש.

טיפול קוסמטי – יתרונות עיקריים:

 1. המרכיבים הטבעיים מנקים ברכות את עור הקרקפת ואת השערה מה שמאפשר לשמר את הצבע השיער ואת החוזק של הגוונים.
 2. טיפול קוסמטי המשלב שמפו, מרכך ומסיכה טבעיים יוצר הזנה מאוזנת של השיער במרכיבים מלחחים. כתוצאה מכך השיער הופך קליל, רך וגמיש ומקבל תכונות אנטיסטטיות (אבל רק במקרה וקיבלת יעוץ ממעצב מקצועי שהפנה את תשומת ליבך להרגלי טיפול נכונים).
 3. בזמן העיצוב (פן) המרכיבים הטבעיים מפצים על הפגיעה שנגרמת מהחום של מייבש השיער ומשמרים את הגמישות שהכרחית לתחזוק הצורה הרצויה של התסרוקת.
 4. היתרון האחרון – כאשר משתמשים בטיפול הטבעי, העור משקם מהר יותר את הקרום ההידרוליפידי אשר מגן על הקרקפת ומאפשר ספיגת חמצן טובה וחילוף חומרים תקין.

טיפול קוסמטי  – חסרונות:

בשימוש בתכשירים הטבעיים יש לבחור בקפידה את השמפו, המסכה והמרכך המתאימים בהתחשב בתכונות הייחודיות של השיער שלך ועור הקרקפת, אחרת לא יתקבל האפקט הרצוי. וההוצאה, שהיא גבוהה יותר מההוצאה על ליין קוסמטיקה רגיל, עלולה להשאיר אותך עם הרגשה לא נעימה, אם לא תושג התוצאה הרצויה.

צור קשר עוד היום

מעוניין להישתתף בהגרלות או במבצעים של סלון האומנים ,השאר פרטים לעידכון מבצעים חדשים…

קבל קופון הנחה

צור קשר