טיפולים בסלון

החלקת שיער
יפנית טבעית

החלקת שיער טבעית בחולון בשיטה היפנית (קרמית) – זו השיטה המיוחדת שאין דומה לה. החלקת שיער, כאשר השיער מתולתל בצורה טבעית או גם מתולתל כימי – לצמיתות. כתוצאה מפעולת החלקת שיער טבעית/ החלקה יפנית בחולון – השיער יוצא מושלם! חלק! ומבריק! קרא עוד …….

צבע שיער או אפקטים בצבע

כולם אוהבים צבע שיער מבריק. אז מה הוא למעשה ברק לשיער? הברק לשיער הוא תכונה שקשורה במצב מיוחד של מבנה השערה, כאשר קשקשי השערה ( תאים דמויי רעפים שמכסים את צינורית השערה) נמצאים במצב סגור וצמודים זה לזה ומסוגלים להחזיר קרני אור, מה שגורם לשיער להבריק. לכן כדי לא לאבד את צבעוניות הסגנון שלך ולא להפוך לצרכנית קבועה של תכשירים שכתוב עליהם "למראה שיער בריא ומלא ברק" קראו את ההמלצות שלנו.

קרא עוד …….

פן חלק פן חיצוני
פן בקבוקים

תמיד מעצבי השיער שמים לב לנפח. רוצים לשמר את הצורה שנוצרה. במה חייבים להתחשב? אילו פרטים משפיעים על נפח התסרוקת? ואיזה פן כדאי לבצע?! פן חיצוני, פן בקבוקים או פן חלק… קרא עוד …….

פסים בשיער /
גוונים בשיער

פסים בשיער, הבהרת תלתלים יחידים, וצביעה, צביעת קווצות גוונים בשיער, זהו הפתרון לא רדיקלי ועדין לשאלת שינוי הדמות. אך קודם כל עצה פשוטה: כדי למנוע כאב ראש מיותר בגלל המניפולציה הלא מוצלחת עם שיער, תנסי קודם לגוון, לצבוע שער בעזרת צבעים/ גוונים "לא עמוקים". קרא עוד …….

תסרוקת ערב

תסרוקת ערב בחולון – כל אישה המכבדת את עצמה יודעת, כי תסרוקת ערב בהתאמה אישית שנעשתה ע"י איש מקצוע מסוגלת לשנות את תדמיתה כך שבסביבתה יעצרו את הנשימה מהמראה החיצוני שלה. קרא עוד …….

טיפול קוסמטי מוצרי טיפוח על בסיס טיבעי אורגני

טיפול קוסמטי מבוסס על פולימרים מלאכותיים אשר מזינים את החלקים הפגועים של השערה, ומקנים לשיער מבנה מלא יותר. בנוסף ישנם בתכשירים חומרים סיליקוניים פעילים מהדור החדש שמסייעים להחליק את השיער. טיפול קוסמטי – היתרונות העיקריים קרא עוד …….

סלסול לשיער

אין, ככל הנראה, אישה אחת שאי פעם לא סיבבה את שיערותיה על רולים או לא פיתלה במקלעות. כאשר השיער התייבש, שערות שומרות זמן מה על הצורה שקיבלו. אך, למרבה הצער, התלתלים הנחשקים נשמרים לא לזמן רב, לעיתים רחוקות עד יומיים. האמצעי האמין ביותר לקבל תלתלים מושלמים, לבצע תלתול שיער כימי. להתמצא בסוגים רבים ושונים של אמצעי זה, וגם ביתרונות ובחסרונות, יעזורו לנו העצות. קרא עוד …….

איפור ערב

איפור ערב בחולון לכל דבר ועניין – אם עליך להגיע לאירוע, למסעדה, את לובשת שמלת ערב ועושה תסרוקת יפה. בוודאי, שבמקרה זה גם איפור ערב חייב להיות יוצא מן הכלל, חגיגי. באיפור יום יומי הדבר עיקרי, זה טבעיותו, לעומת זאת, איפור ערב אמור להיות נוצץ יותר, רווי, לכן ניתן להשתמש בגווני צבע מיוחדים וסידורי צבעים לא שגרתיים. קרא עוד …….

תספורת אשה/ילדה

תספורת אשה, ילדה זהו משימה מאוד חשובה :-}

טיפולים ירוקים

צבע לשיער ללא אמוניה, צבע שיער טבעי, מוחק צבע ללא הבהרה, ניקוי צבע ללא אמונייה, גוונים ללא אמונייה, אמפולות לשמירת צבע וברק, שיקום שיער, מוצרי טיפוח על בסיסים טיבעים אורגנים קרא עוד …….

טיפולים במספריים חמות

בריאות שיערך מתחילה בטיפול במספריים חמות! תספורת במספריים חמות – או טיפול עמוק במספריים חמות, הינה שיטה חדשנית המגיעה מאירופה. המספריים בעלי להבים המצוידים באטימה בטיחותית מבודדת חום קרא עוד …….

צור קשר עוד היום

מעוניין להישתתף בהגרלות או במבצעים של סלון האומנים ,השאר פרטים לעידכון מבצעים חדשים…

קבל קופון הנחה

צור קשר